Jdi na obsah Jdi na menu
 


Microring

3. 2. 2011

microring2.jpg Na internetu jsem si vyhledala salon v Ostravě, kam jsem se po dlouhém přemýšlení objednala na prodloužení vlasů. Bylo pro mě těžké vybrat metodu, někdo doporučoval to jiný zas ono. Tak jsem se snažila podle selského rozumu zvolit tu, která podle mého názoru a zkušeností jiných slečen na internetu, bude pro mé vlasy nejšetrnější, a tou byla v té době podle mě metoda Micro ring.

Prodloužení trvalo asi 4 hodiny, vše proběhlo v klidu, nechala jsem si vlasy prodloužit Indickýma vlasama v délce 62 cm, za cenu cca 6500.

První dva dny jsem nechala vlasy odpočívat, měla jsem je lehce stažené v culíku, neumývala jsem je ani jsem je nežehlila. Ale už první noc jsem se nemohla vůbec vyspat, ty ringy tlačily tak, že se s tím opravdu nedalo spát. Slečna co mi vlasy prodlužovala, mi říkala že si na to člověk tak po dvou nocích zvykne. To byl ovšem omyl. Vlasy jsem měla 10 dní a každou noc jsem trpěla a to nepřeháním. A kdybych už pominula to že se nevyspím, tak se nedalo pominout to že během 10 ti dnů mi ze 100 pramenů sklouzlo 25... Nevím zda to byla chyba kadeřnice, nebo moje vlasy na to nebyly uzpůsobeny, ale nikdy bych tuto metodu už nevolila. O vlasy jsem se starala, česala je opatrně, umývala jen se zakloněnou hlavou jak se to má dělat, používala jsem hřeben na prodloužené vlasy, ale bohužel prameny sklouzávaly pořád.

 micro-ring-hair-extensions-1.jpg

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:)

(Domenika, 11. 5. 2012 16:36)

Tak tohle byl problém jak kadeřnice, prostě to odflákla, tak asi i nekvalitních ringů. Dle zkušenosti nejlepší jsou se silikonem, nejlépe drží.... můžu říct, že jsem měla hodně dlouhou dobu prodloužené vlasy ringy, a pokud mi nějaký pramen vypadl, tak jen ze začátku jeden, max. dva, ale jinak jsem neměla problém. Jednu dobu mi prodlužko vydrželo cca 4 měsíce...ringy pak samozřejmě snadněji sjíždějí, když už jsou vlasy maximálně odrostlé, takže po několika měsících se tomu už samozřejmě nevyhneš. pa.

g

(lenka, 16. 3. 2012 17:14)

a kolik gramů jste vlásky měla?.. budu mít touto metodou prodloužené vlasy.. mám clip iny ted a když s nimi někdy spím, nevadí mi. tak snad i toto mi nebude vadit..:)

 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< srpen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 48736
Měsíc: 234
Den: 24